2015 Erkek boyunluk nasıl yapılır

2015 Erkek boyunluk nasıl yapılır, kadınlar kadar erkeklerde günümüzde boyunluk takmaya başlamışlardır. Hem stilinizi iyileştiren hem de tarz yaratan bu boyunlukların yapımı aslında oldukça kolaydır. Bir tuhafiyeye giderek alacağınız iki top orta yumuşaklıktaki ipliği bir sıra düz bir sıra ters şeklinde 3,5 numaralı şişler ile yapıp normal atkılardan biraz daha kısa bir atkı elde ediniz.

Nasıl Örülür ;

Daha sonrasında yaptığınız bu orta kısa sayılabilecek atkının uçlarını tam denk gelecek şekilde simetrik olarak düz dikiniz. Tabi bu arada dikiş attığınız ipliğin rengi boyunluğu yaptığınız ipliğin rengi ile aynı olmalıdır aksi takdirde kötü görünebilir. Dikişleri attıktan sonra boyunluğun dışta yer alan dikişlerini bir kere ters çevirerek içe getirmiş olursunuz. Böylece 2015 Erkek boyunluk nasıl yapılır adlı sorunun da cevabını anlatmış olduk. Sizlerde dışarıda satılanların aksine hem cebinize dost hem de sağlığınıza dost bu boyunlukları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hediye olarak yapıp arkadaşlarınıza vereceğiniz bu boyunluklar atkılardan çok daha kullanışlıdır.

Atkıların aksine kayıp düşme ya da yeniden takıp düzeltme gibi bir derdi yoktur. Başınızdan geçirdiğiniz anda boyunluğunuz artık siz çıkarana kadar sabit orada kalacaktır. Soğuk kış aylarında oldukça yararlı olan bu bilgiyi kullanarak sizde eşinize, sevgilinize ya da sevdiklerinize el emeği hediyeler verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken renk seçimi yapmak ve ölçü alıp işleme başlamak olacaktır. Sizlerde baylar için anlattığımız bu boyunluk tarifini bayanlar içinde aynı şekilde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir