Bebek Yelekleri

Değişmeyen Gelenek

Değişen zamanla hem yapımı hem giyimi kolay, oldukça şık örgü modelleri çoğalmıştır. Değişmeyen bebek görme hediyelerinden olan benek yelekleri de bundan nasibini almıştır. Bu senenin modası tercih edilen dikişsiz yelek modelleri hem yapana kolaylık sağlıyor, hem bebeklerde oldukça şık duruyor. Tek parça şeklinde örülen bu modeller en sonunda tıp İle birleştiriliyor.

Dilim Dilim Mandalina Örgüsü

Yine tercih edilen bir başka modelse bebek yelekleri gibi örgü ürünleri tek düzelikten sıyırmak isteyenlerin için iyi bir alternatif olan mandalina dilimi modelidir. Bu modelin bir benzeri eskiden büyüklerin yelekler yeleklerinde kullanılırdı fakat bebek yeleklerini de hareketlendirmiştir. Dörtten ve üzeri dilim olmak kaydıyla alt alta sıralanan model kendini özellikle yeleğin iki yanında çok belli eder.

En Güzel El Emeği Hediyeler

Tığ işi örgüler bayanlar arasında ustalık isteyen modellerdedir. El alışkanlığı olduktan sonra yapılışı çok kolay gelen bu modeller daha sık daha özeldir. Yanı sıra burgu örgü ve şemsiye modeli dediğimiz modele bebek yeleklerinde sıkça rastlanır. Kendi bebeğinize, torununuza ya da hediye olarak yeni doğan bir bebeğe el emeğinizin olduğu bu çeşit çeşit modelli bebek örgülerinden birini götürmek daha şık olacaktır.

Bebek Yelekleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir