Erkek Bebek Örgü Modelleri

Yaprak ve Çiçekler İle Bahar Esintisi

Yelek, hırka, atkı bere veya battaniyelerde kullanabileceğiniz erkek bebek örgü modelleri ile ilgili oldukça fazla seçenek bulunuyor. Günlük kullanımda kolay yıkanabilen ve bozulmayan sade modeller tercih edebileceğiniz gibi daha özel zamanlarda veya dışarı çıktığınızda kullanabileceğiniz detaylı ve süslü örgü modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Örgü ürünler bebeğinizi sıcak ve sağlıklı tutarken örgünüzde kullanılacak yaprak ve çiçek desenleri ile bahar esintisi etkisi meydana getirmeniz mümkün. Bunun için bahar zincirlerinden, akasya yapraklarından, küpe çiçeği veya lalelerden yararlanabilirsiniz. Örme aşamasında ortaya çıkan desenler veya sonradan ayrıca örülerek örgüye dikilen süslerden biri de kullanılabilir.

Ponponsuz Olmaz Diyenlere..

Bebek örgülerinde ponpon sevenler için erkek bebek örgülerinde de ponponlu yelek ve hırkalar, bereler ve battaniyeler kullanmayı önerebiliriz. Kolayca yapabileceğiniz minik topçuklar ile bebeğinizi daha şirin bir görünüme kavuşturabilir ve sade bir modele hareket katabilirsiniz. Bebekler de bu ponpon işine bayılıyor. Elleriyle bir şeylere uzanabilecek kadar büyüdüğünde çok yakınındaki bu oyuncaklı kıyafet veya battaniyesini severek kullanacağından hiç şüpheniz olmasın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir