Orgu Dunyasi

Kış aylarının yaklaştığı bu günlerde 2018’in örgü modelleri de şekillenmeye başladı. Birbirinden güzel modeller ve yeni örgü trendleri ile orgu dünyası bize hayal gücünün en güzel örneklerini sunuyor.

2018 kış aylarında popüler olan örgü modelleri ve renkleri ise şöyle:

Canlı renkler: 2018 kış aylarında moda dünyasında canlı renklerin hakimiyetini görüyoruz. Geçen kış aylarının kasvetli ve donuk havası bu kış dağılıyor ve içimizi ısıtan renklerle karşımıza çıkıyor. Örgü modellerinde de renklerin canlılığı örgü ürünlerin içimizi daha da ısıtmasına yardımcı oluyor. Yetişkin ve çocuk örgü modellerinde turuncu, sarı, yeşil ve mavi gibi renklere yer vererek kış aylarının daha eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz!

Örgü modelleri: 2018 yılının popüler örgü modellerinde bu sezon salaş ve dökümlü ürünlerin ağırlığı ilk olarak hissedilen trendlerin başında yer alıyor. Desenli örgü modelleri bu sezon en çok tercih edilecek ve kullanılacak ürünler arasında bulunuyor. Uzun şeritler halindeki motiflerden çiçek motiflerine kadar örgüyle yüne hayat vererek hayal dünyanızı örgü işlerine aktarabilir ve sezonun trend örgü modellerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir