örgü eldiven modelleri anlatımlı

örgü eldiven modelleri anlatımlı, bayan için hem şık olmak, hem de kış aylarında ısınmak; genel olarak zor bir kombine ile sağlanmaktadır. Bunun için hem aksesuar olarak kullanmak, hem de model değişikliğiyle tam bir bütünlük sağlamak için, gerekli araştırmalarında bulduğu çok modelde eldiven çeşitleri mevcuttur.

İster şiş ile olsun, ister yün ile olsun, eldiven örmek; parmak aralarının hesabı olması gerekçesiyle zor bir hal almaktadır. Ancak kombinesini sağlayacak kollara kadar uzanmış bir eldiven, güzelliğinin tamamlayıcısı olabilir. Kışa özel Bayan Eldiven Nasıl Dikilir konusunda size sunacağım öneriler ile kışın üşümeyecek ve de kıyafetinize özek bir tasarım sağlayacaksınız.

Parmak aralarını örmek çok zor diyenlerdenseniz eğer; sizin için en uygun model dört parmak modelidir.

Nasıl Örülecek Bu Dört Parmak Modeli?

Genel anlamda süs amacıyla oluşturulmuş, ama parmaklardaki uzunluğunun sağlanmasıyla da ısıtmak amacıyla öreceğiniz bu model de, her iki yönden de rahat olacaksınız. Bilek ölçünüze göre ayarlayacağınız örme işlemine, istediğiniz örgü modeli ile başlayabilirsiniz. Başparmak ayırması işleminin tamamlanması ile dümdüz örmeye devam edip ve bunu da istediğiniz uzunlukta ayarlayıp, örgünüzü bitirebilirsiniz.

Şıklık yarışına girdiğiniz ortamlarınızda en ön planda görünecek olan eldiveniniz ile kıyafetinizle kombine renk olması, sizin her zaman için avantajınıza olacaktır. Bu modelin sadece başparmak ayırma kısmı önemli olup, bunun da elinize uygun bir yün ile tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir