Örgü Hırka Modelleri

Kış Modası

Kış yaklaşırken modasını hiç kaybetmeyen örgülerin hazırlıkları da başlıyor. Her sene yeni trend modellerle karşımıza çıkan örgü hırka modelleri bu sene de şıklık ve rahatlık yarışında olacak. Özellikle gençlerin tercih ettiği yarada kol modeller ve daha çok dökümlü modeller ise bileni için yapımı oldukça kolaydır.

Örgüde Salaş Rahatlık

Bu ürünlerde sıklıkla delikli ve delikli zigzag modeller kullanılmakta. Sezonluk ürünlerden olan bu delikli modeller örgü hevesine yeni başlayanlar için de oldukça öğretici ve kolay. Bir ters örgü, bazı yerlerdeyse ipe iki ilmek dolamayla devam eder. Belirli sıralarla bu işlemler örgü sonuna kadar devam eder.

Örgüler Gençleşiyor

Saç örgüsü ve burgu ise klasikleşmiş fakat eskimeyen hırka modellerinden. Özellikle saç örgüsü hırkayı gösteren bir model. Kendinden desenli iplerle örüldüğünde bazen örgüler tek renk, diğer yerler ise renkli olur ve örgü ortaya çıkar. Tığ işi ile desenler çıkartıp bunlar birleştirilerek yapılan son dönem gençlerin ve tarz giyinmeyi sevenlerin modelleri ise yapılırken biraz zahmetli fakat giyimde oldukça şıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir