örgü mayolarda renk seçenekleri

Örgü mayolarda renk seçenekleri giyim her anlamı ile olmazsa olmaz bir alan olmaktadır. Özelliklerde stresli zamanlar için harika kafa dağıtmaya yaramaktadır. Sayısız giyim mağazaları böylece dolup taşmaktadır. Yoğunluğun sebebi ise ağırlıklı olarak kadınlar tarafından gerçekleşmektedir.

Yaz mevsiminde hemen her kadının koşa koşa seçeneklerine bakarak en güzellerinden ve moda olan tarzlarından hemen kendine aldığı bir ürün ise bikini veya mayolar olmaktadır. Yaz mevsimi gelince gözlere ilk takılan giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Giyim alanında kullanılan ürünlerin aşağı yukarı hepsinde her renk çeşidinde ürünler bulunmaktadır. Örgü mayolarda renk seçenekleri de konu kadınlar olunca her rengine rastlamak mümkün olmaktadır. Farklı renklerde ve birbirine uyumlu görülen birkaç renk karışımlı renkler olarak yapılmaktadır.

Örgü Mayo ve Bikini Modelleri:

Kurdele şeklinde, boyundan bağlamalı, üst kısımları delikli şeritlerden olan bikiniler, çapraz ve kalın askı bikini çeşitleri, aksesuarlar ile zenginleştirilmiş iplik iplik örgülü bikini ve mayo modelleri, alın ve ince askılı bikiniler, askıları boncukla yapılmış bikiniler, yuvarlak hali motifleri ile donatılmış mayolar farklı renkleri ile dizayn edilmektedir.

Yaz aylarının sıcak olması örgü bikini ve mayolarda rengârenk bir renk esintisine yol açmaktadır. Genellikle açık, cıvıl cıvıl renkler tercih edilmektedir. Zevke ve isteğe bağlı olarak her renkte mayolar olduğu gibi; tek renk, iki ve daha fazla rengin bir arada bulunması ile gerçekleştirilen örgü mayo modelleri de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir